نامه به انجمن نجات از حلقه

نامه به انجمن نجات از حلقه

بسمه تعالی

سلام به دوستان مجاهدم در انجمن نجات از حلقه

چند روز پیش دیدم که نام تعدادی از شما در برخی از شبکه های اجتماعی به عنوان شاکیان محمد علی طاهری و عامل تداوم بازداشت او منتشر شده است. این حق شما بوده است که در مقابل تهدیدات و آسیب هایی که از عرفان حلقه و برخی مسترها دیده اید، از آنها شکایت کنید و متأسفم برای قوه قضائیه که نمی تواند در برابر فشارهای عوامل طرفدار عرفان حلقه، حقوق شما را استیفا نماید. انتشار نام شما و گزارشات محرمانه پرونده و دسترسی عناصر خطرناک و تهدید کننده در عرفان حلقه به این اطلاعات، نشان می دهد که عرفان حلقه تا کجا در قوه قضائیه نفوذ کرده است.

 اگر چه معتقدم که طاهری یک بیمار معنوی است و باید مورد مداوا قرار بگیرد، اما هیچگاه منکر حقوق شما و سایر آسیب دیدگان از عرفان حلقه نبوده ام و حالا که عده ای فریبکار با سوءاستفاده از ناآشنایی طرفداران عرفان حلقه نسبت به قانون، شکایت شما را موجب زندانی شدن یا افساد فی الارض طاهری قلمداد می کنند و جریان تازه ای را برای اهانت و تهدید نسبت به شما آغاز کرده اند، صمیمانه و دردمندانه با شما همدلی می کنم.

از خداوند می خواهم که شما را در راه مقدس روشنگری نسبت به آسیب ها و انحرفات طاهری و عرفان حلقه تقویت نماید و با یاری او بتوانید جریان نجات گروندگان و پیش گیری از گرایش دیگران به این جریان منحرف و دروغین را گسترش دهید.

 إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم (محمد.۷)

با آرزوی توفیقات روز افزون

حمیدرضا مظاهری سیف

۲/۱۲/۹۴